Ole til topps på Sørlandet

I helgens 4 runde i Sørcupen gikk Ole Barkved helt til topps og vant A klassen i Nodelandsheia hos Sørlandets Trialklubb. Utrolig bra prestasjon i svært krevende seksjoner.

Huldeborg Barkved og Sebastian Strand var og med på dette løpet i henholdsvis klasse RD og R. De fikk også utfordringer da også dette seksjonssettet var av høyere vanskelighetsgrad en det de til vanlig møter. Simon Stenvik var og på Sørlandet for å kjøre, men måtte melde avbud da han pådro seg en skade i låret på treningen på lørdagen. Skaden er ikke verre enn at han regner med å være klar igjen til 2 dagers løpet i Hobøl neste helg.

Alt i alt en fin helg der flere av klubbens medlemmer feiret Sankthans på lørdags kvelden. Nå var ikke været med oss denne kvelden heller, men hva gjør vel det når Sørlandets Trialklubb har en stor innendørs trial hall. Da ble det grilling og trialdrøs inne i hallen på sankthansaften.

Noen bilder fra helgen ser du her.

Resultater fra løpet ser du her.

Det er stengt for kommentarer.